5e klasse 07 - SV Altweerterheide

5e klasse 07

5e klasse 07

Datum Thuis Uit Uitslag
29-01-2023 DFO '20 3 (zon) SVSH 2 (zon) 0 - 3
29-01-2023 s.v. Laar 3 (zon) NWC 5 (zon) 1 - 3
15-01-2023 SVSH 2 (zon) s.v. Laar 3 (zon) 4 - 1
11-12-2022 Eindse Boys 2 (zon) SV Altweerterheide 1 (zon) 4 - 1
11-12-2022 Merefeldia 3 (zon) s.v. Laar 3 (zon) 5 - 1
11-12-2022 NWC 5 (zon) Wilhelmina'08 3 (zon) 2 - 1
04-12-2022 SV Altweerterheide 1 (zon) Merefeldia 3 (zon) 0 - 5
04-12-2022 Wilhelmina'08 3 (zon) SVSH 2 (zon) 0 - 5
04-12-2022 DFO '20 3 (zon) SV Someren 4 (zon) 4 - 2
04-12-2022 s.v. Laar 3 (zon) MMC Weert 4 (zon) 3 - 0
04-12-2022 FC Oda 3 (zon) NWC 5 (zon) 1 - 1
04-12-2022 DESM 3 (zon) Eindse Boys 2 (zon) 8 - 0
27-11-2022 MMC Weert 4 (zon) SV Altweerterheide 1 (zon) 0 - 1
27-11-2022 SV Someren 4 (zon) s.v. Laar 3 (zon) 1 - 1
27-11-2022 SVSH 2 (zon) FC Oda 3 (zon) 1 - 1
27-11-2022 DESM 3 (zon) Wilhelmina'08 3 (zon) 6 - 2
27-11-2022 Merefeldia 3 (zon) Eindse Boys 2 (zon) 3 - 2
20-11-2022 SV Altweerterheide 1 (zon) SVSH 2 (zon) 0 - 6
13-11-2022 MMC Weert 4 (zon) Eindse Boys 2 (zon) 5 - 2
13-11-2022 Wilhelmina'08 3 (zon) FC Oda 3 (zon) 5 - 11
13-11-2022 NWC 5 (zon) SV Altweerterheide 1 (zon) 4 - 2
13-11-2022 DESM 3 (zon) DFO '20 3 (zon) 5 - 2
06-11-2022 MMC Weert 4 (zon) SV Someren 4 (zon) 0 - 1
06-11-2022 Eindse Boys 2 (zon) FC Oda 3 (zon) 1 - 2
06-11-2022 DFO '20 3 (zon) Wilhelmina'08 3 (zon) 4 - 1
06-11-2022 s.v. Laar 3 (zon) DESM 3 (zon) 2 - 3
06-11-2022 Merefeldia 3 (zon) NWC 5 (zon) 2 - 1
30-10-2022 SV Someren 4 (zon) Eindse Boys 2 (zon) 4 - 3
30-10-2022 SVSH 2 (zon) Merefeldia 3 (zon) 1 - 1
30-10-2022 DESM 3 (zon) SV Altweerterheide 1 (zon) 3 - 1
30-10-2022 Wilhelmina'08 3 (zon) s.v. Laar 3 (zon) 5 - 4
30-10-2022 FC Oda 3 (zon) DFO '20 3 (zon) 2 - 1
30-10-2022 NWC 5 (zon) MMC Weert 4 (zon) 7 - 1
16-10-2022 SV Altweerterheide 1 (zon) Wilhelmina'08 3 (zon) 3 - 4
16-10-2022 Eindse Boys 2 (zon) DFO '20 3 (zon) 3 - 6
16-10-2022 s.v. Laar 3 (zon) FC Oda 3 (zon) 1 - 4
16-10-2022 SV Someren 4 (zon) NWC 5 (zon) 3 - 3
16-10-2022 Merefeldia 3 (zon) DESM 3 (zon) 2 - 0
16-10-2022 MMC Weert 4 (zon) SVSH 2 (zon) 0 - 3
09-10-2022 SV Altweerterheide 1 (zon) FC Oda 3 (zon) 2 - 10
09-10-2022 DFO '20 3 (zon) s.v. Laar 3 (zon) 7 - 3
09-10-2022 SVSH 2 (zon) SV Someren 4 (zon) 4 - 0
09-10-2022 Wilhelmina'08 3 (zon) Merefeldia 3 (zon) 1 - 7
09-10-2022 NWC 5 (zon) Eindse Boys 2 (zon) 0 - 0
09-10-2022 DESM 3 (zon) MMC Weert 4 (zon) 4 - 1
02-10-2022 SV Altweerterheide 1 (zon) DFO '20 3 (zon) 1 - 1
02-10-2022 MMC Weert 4 (zon) Wilhelmina'08 3 (zon) 6 - 1
02-10-2022 Eindse Boys 2 (zon) s.v. Laar 3 (zon) 0 - 2
02-10-2022 SV Someren 4 (zon) DESM 3 (zon) 4 - 3
02-10-2022 Merefeldia 3 (zon) FC Oda 3 (zon) 3 - 0
02-10-2022 NWC 5 (zon) SVSH 2 (zon) 1 - 1
25-09-2022 SVSH 2 (zon) Eindse Boys 2 (zon) 7 - 0
25-09-2022 Wilhelmina'08 3 (zon) SV Someren 4 (zon) 2 - 9
25-09-2022 DFO '20 3 (zon) Merefeldia 3 (zon) 2 - 2
25-09-2022 FC Oda 3 (zon) MMC Weert 4 (zon) 3 - 2
25-09-2022 DESM 3 (zon) NWC 5 (zon) 3 - 0
21-09-2022 s.v. Laar 3 (zon) SV Altweerterheide 1 (zon) 2 - 1
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!